Вітаю Вас, Гість

2:24 AM
Загальна характеристика Державної кримінально-виконавчої служби УкраїниДержавна кримінально-виконавча служба України складається з центрального органу виконавчої влади (Державний департамент України з питань виконання покарань), його 25 територіальних органів управління, 184 установ, 703 підрозділів кримінально-виконавчої інспекції, 4 навчальних заклади (3 училища професійної підготовки та Чернігівський юридичний коледж).

Cтаном на 1 грудня 2010 року у 184 установах Державної кримінально-виконавчої служби України трималося 153,8 тис. осіб, у тому числі: у 32 діючих слідчих ізоляторах – 39,6 тис. осіб, у 141 кримінально-виконавчий установі відкритого та закритого типів – 112,7 тис. засуджених, у 10 виховних колоніях – 1451 засуджений. На обліку 703 підрозділів кримінально-виконавчої інспекції перебуває 185,9 тис. осіб.

З метою забезпечення права засуджених на доступність і безоплатність здобуття загальної середньої освіти на початок 2010/2011 навчального року загальноосвітні навчальні заклади функціонують при 151 установі Державної кримінально-виконавчої служби України, у тому числі: у 56 установах - вечірні школи (з них у 10 виховних колоніях – середні загальноосвітні школи ІІ-ІІІ ступенів), 79 - класи (групи) з вечірньою формою навчання, 16 - навчально-консультаційні пункти.

Виробничий потенціал Державної кримінально-виконавчої служби України включає 130 промислових та 11 сільськогосподарських підприємств, які спеціалізуються на виробництві машин і обладнання для сільського господарства, підйомно-транспортного устаткування, іншої продукції машинобудування та металообробки, виготовлення меблів, швейних виробів, продукції з природного каменю, виробництва рослинницької та тваринницької продукції.

Організація охорони здоров’я засуджених здійснюється 105 медичними частинами установ виконання покарань та 22 лікарнями, а осіб, узятих під варту, – 32 медичними частинами слідчих ізоляторів. Крім того, медичні послуги надаються засудженим і ув’язненим у лікувальних закладах Міністерства охорони здоров’я України.

У Державній кримінально-виконавчій службі України створена санітарно-епідеміологічна служба Державного департаменту України з питань виконання покарань, робота якої спрямована на нагляд за санітарно-епідеміологічним станом установ, організацією водопостачання, харчування, моніторинг епідемічної ситуації.

Організовують і проводять роботу із засудженими та особами, узятими під варту, 47 тис. працівників.

Підготовка фахівців для Державної кримінально-виконавчої служби України з вищою освітою здійснюється в Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого (спеціальність «Правознавство), Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна (спеціальність «Психологія», «Соціальна робота») та Чернігівському юридичному коледжі Державного департаменту України з питань виконання покарань (спеціальність «Правоохоронна діяльність», «Правознавство»).
Переглядів: 3997 | Додав: dmytro-yagunov
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]