Вітаю Вас, Гість

6:20 PM
Візит американського судді до установ виконання покарань Одеської областіВ Національному університеті «Одеська юридична академія» з навчальним візитом перебуває американський суддя з штату Флоріда Марк Спейсера, який упродовж тижня читає студентам університету лекції з актуальних питань кримінального права штату Флорида.

За сприяння й активної участі Відділу міжнародних та громадських зв’язків Державної пенітенціарної служби України, керівництва Управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області, керівництва Одеської виправної колонії №14 та Південної виправної колонії №51 відбувся ознайомчий візит судді Спейсера до Управління та двох зазначених колоній.

Під час візиту суддя Спейсер у супроводі керівництва Управління та керівництва зазначених виправних установ відвідав промислові об’єкти на територіях колоній, ознайомився із специфікою виробництва.

Особливу увагу суддя приділив навчальному процесу в колоніях, відвідавши заняття із засудженими та поспілкувавшись з викладачами.

За результатами кожного візиту відбувалася дискусія, в ході якої суддя Спейсер ставив питання щодо вітчизняного кримінально-виконавчого законодавства та особливостей функціонування вітчизняних кримінально-виконавчих установ.

На знак встановлення партнерських професійних відносин пану Спейсеру були вручені сувеніри, вироблені засудженими з Одеської виправної колонії №14.Навчальні аудиторії (Південна виправна колонія №51)

Суддя М. Спейсер біля кімнат тривалих побачень Південної виправної колонії №51


Суддя М. Спейсер з викладачем Південної виправної колонії №51 та засудженими


Кімната короткострокових побачень (Південна виправна Колонія №51)


Начальник Одеської виправної колонії №14  Х.Ш.о Новрузов, суддя М. Спейсер і заступник начальника Управління ДПтСУ в Одеській області із соціально-виховної та психологічної роботи В.С. Кравченко


Начальник Одеської виправної колонії №14  Х.Ш.о Новрузов, суддя М. Спейсер і член Наукової ради Державної пенітенціарної служби України Д.В. Ягунов


Начальник Одеської виправної колонії №14  Х.Ш.о Новрузов та суддя М. Спейсер обмінюються практичним досвідом


Начальник Одеської виправної колонії №14  Х.Ш.о Новрузов та суддя М. Спейсер обмінюються практичним досвідом


Начальник Одеської виправної колонії №14  Х.Ш.о Новрузов ознайомлює суддю М. Спейсера із промисловим виробництвом Одеської виправної колонії №14. 


Начальник Одеської виправної колонії №14  Х.Ш.о Новрузов ознайомлює суддю М. Спейсера із промисловим виробництвом Одеської виправної колонії №14. Храм на території Одеської виправної колонії №14 


Начальник Одеської виправної колонії №14  Х.Ш.о Новрузов та суддя М. СпейсерНачальник Одеської виправної колонії №14  Х.Ш.о Новрузов, суддя М. Спейсер і заступник начальника Управління ДПтСУ в Одеській області із соціально-виховної та психологічної роботи В.С. Кравченко


Начальник Одеської виправної колонії №14  Х.Ш.о Новрузов, суддя М. Спейсер і доцент Д.В. Ягунов


P.S. Від себе особисто хотілося б щиро подякувати керівництву та офіцерам Державної пенітенціарної служби України, а особливо В.І. Клиші, Х.Ш.о. Новрузову та В.С. Кравченку за сприяння у налагодженні зв'язків між теорією та практикою.


З повагою,

Д.В. Ягунов
Фото - Дмитра Ягунова

При використання фото посилання на автора обов'язкове.

Усі фото зроблені за згодою усіх осіб, зображених на них.

Переглядів: 5786 | Додав: dmytro-yagunov
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]