Вітаю Вас, Гість

0:07 AM
Від теорії до практики. Практична лекція для студентів ІПС НУ "ОЮА" в Одеській виправній колонії №14
Між Інститутом прокуратури та слідства Національного університету «Одеська юридична академія» та Одеською виправною колонією №14 Управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області підтримуються тісні контакти та забезпечується плідна співпраця.

У рамках співпраці проводяться регулярні зустрічі студентів Інституту прокуратури та слідства з практичними працівниками Одеської виправної колонії №14.

В свою чергу, студенти Інституту прокуратури та слідства регулярно відвідують кримінально-виконавчу установу закритого типу №14 (середнього рівня безпеки) з метою надання юридичних консультацій засудженим з питань постпенітенціарної адаптації.

Так, 21 жовтня 2011 року група студентів 4-го курсу Інституту прокуратури та слідства на чолі з лектором з кримінального-виконавчого права доцентом Д.В. Ягуновим відвідала 14-ту виправну колонію з метою закріплення теоретичних знань, отриманих з курсу кримінально-виконавчого права.

Студенти мали можливість відвідати об’єкти, розташовані на території колонії (школу, промислове виробництво (деревооброблювальні цехи, склад готової продукції, склади для зберігання продуктів харчування), храм на території колонії, місця проживання засуджених та їх психологічного розвантаження, магазин тощо).

Під час візиту юрист виправної колонії О.О. Форостенко та інші співробітники колонії надавали пояснення та відповідали на численні запитання студентів.
Юрист установи №14  О.О. Форостенко розповідає про історію виправної колонії №14 

Студенти мали можливість ознайомитися з виробництвом Одеської виправної колонії №14


 *

 *

 

 *

Храм на території колонії 

Технічна бібліотека


Навчальні аудиторії 

Кімната психологічного розвантаження

На території колонії. На задньому плані - Одеський слідчий ізолятор 

 *

Начальник установи-начальник арештного дому полковник внутрішньої служби Х. Ш.о НоврузовВід власного імені та від імені усіх студентів хотілося б висловити слова щирої подяки керівництву та співробітникам Одеської виправної колонії №14 за плідну співпрацю та цікаві коментарі з питань повсякденного функціонування колонії, а особливо начальнику установи-начальнику арештного дому полковнику внутрішньої служби Х. Ш.о Новрузову та юристу установи О. О. Форостенку за сприяння у вивченні курсу кримінально-виконавчого права в Інституті прокуратури та слідства НУ "ОЮА".


Дмитро Ягунов
Фото - автора. 

Фото з позначкою  - сайт Управління ДПтСУ в Одеській області.

При використанні посилання на автора обов'язкові.

Переглядів: 6601 | Додав: dmytro-yagunov
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]