Вітаю Вас, Гість

4:39 PM
Візит американських суддів та прокурорів до пенітенціарних установ Одеської області


Одесу відвідала делегація американських суддів зі штату Мериленд: суддя місцевого суду Меріленду Річард Беннет, суддя міста Балтімор Кетрін Каррен О'Моллі, керівник апарату суду округу Монтгомері Меріленду Памела Харріс, прокурор округу Монтгомері Меріленду Джон Дж. МакКерті, суддя апеляційного суду Меріленду Мері Елен Барбера.
Мета візиту гостей – ознайомлення із юрисдикцією адміністративних судів першої інстанції в Україні, а також обговорення із українськими колегами питань міграційної політики.

‎18 травня 2012 року делегація відвідала Управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області та Чорноморську виправну колонію №74Довідка:

Чорноморська виправна колонія (№74)

65059 м. Одеса, вул. Люстдорфська дорога, 15
начальник виправної колонії Каракай Ольга Миколаївна 
(048) 265-01-77

Колонія заснована Одеською міською думою від 10 жовтня 1888 р., яка виділила "головному тюремному управлінню під побудову тюрми і жіночого при ній відділення земельну ділянку по дорозі до Велико­го Фонтану навпроти нового християнського кладовища у кількості вісімнадцять десятин".

Наказом начальника УВС виконкому Одеської обласної ради де­путатів трудящих № 050 від 25.05.1961 р. колонія реорганізована з 20 травня 1961 р. у виправно-трудову дільницю.

ВТК розпочала своє існування у 1953 р. в якості філіалу для утри­мання жінок, уперше засуджених. На території філіалу був створений Будинок дитини, що розташовувався за межами "зони" у будинку, де тепер знаходиться адміністрація і гуртожиток співробітників. Наказом №0193 від 16.09.1960 р. встановлений ліміт наповнення Будинку ди­тини на 100 місць.

Ліміт наповнення ВТК складав 300 осіб. У 1959 р. створена перша швацька виробнича дільниця. Одержавши в 1961 р. статус самостійної установи виправна колонія немала власної виробничої бази-викону­вали дрібні замовлення сторонніх організацій. 

Чорноморська виправ­на колонія ДПтСУв Одеській області є колонією мінімального рівня безпеки з загальними умовами тримання. На підприємстві функціонує підготовчо-розкрійний цех та 5 швейних цехів.

Для задоволення релігійних потреб в установі функціонує храм Всіх святих. Введені в дію загальноосвітня школа на 100 місць та про­фесійно-технічне училище на 70 місць. Працюють банно-пральний комплекс, крамниця, медична частина.

У різні роки установу очолювали: І. М. Кущ, А. К. Чебанюк, О. О. Боровська.
На даний час її очолює О. М. Каракай.

(джерело - http://ukrprison.org.ua/index.php?id=1209395024)


Начальник Управління ДПтСУ в Одеській області генерал-майор, кандидат юридичних наук О.В.Адзеленко знайомить гостей з роботою Управління та установ виконання покарань Одеської області Заступник начальника управління із соціально-виховної та психологічної роботи підполковник внутрішньої службии В.С.Кравченко розповідає про особливості соціальної роботи із засудженими. Досвідом ділиться колишній начальник Управління Г.Ю.Ленівов 
Начальник Управління ДПтСУ в Одеській області О.В.Адзеленко відповідає на питання журналістів  

Прибуття гостей до Чорноморської колонії №74 

Колишній начальник управління Г.Ю.Ленівов, заступник Голови апеляційного суду Одеської області В.Г. Коваль та заступник начальника управління із соціально-виховної та психологічної роботи В.С.Кравченко обговорюють актуальні питання функціонування пенітенціарної системи України.  


Фундамент Храму на території колонії.
Зразки художньої творчості засуджених


Начальник управління О.В.Адзеленко та заступник Голови апеляційного суду Одеської області В.Г. Коваль діляться враженнями від відвідування установи
Американські юристи висловлюють подяку Голові Державної пенітенціарної служби України О.В.Лісіцкову, начальнику Управління О.В.Адзеленко, начальнику установи О.М.Каракай та співробітникам Управління за організацію та проведення візиту
Фото - Дмитра Ягунова.
Фото усіх осіб зроблена за їх згоди. 
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.
Переглядів: 3234 | Додав: dmytro-yagunov
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]