Вітаю Вас, Гість

5:06 PM
Турецький прокурор вимагає 500 років ув'язнення для банди, відповідальної за смерть немовлят

47 підозрюваних, включаючи лікарів і медсестер у Туреччині перебувають під слідством за фальсифікацію медичних звітів і призначення неналежного лікування немовлятам

Турецька прокуратура вимагає понад 500 років ув'язнення для лідерів злочинної організації, яку звинувачують у спричиненні численних дитячих смертей шляхом поміщення новонароджених у відділення інтенсивної терапії з метою отримання фінансової вигоди. Комплексний 494-сторінковий обвинувальний акт проти 47 підозрюваних, у тому числі медичних працівників, свідчить, що немовлят переводили до окремих лікарень Стамбула замість закладів, які могли б надати належну допомогу. Наразі 22 підозрюваних вже заарештовано.

Вважається, що злочинна організація використовувала цю схему, щоб отримати вищі виплати від системи соціального забезпечення Туреччини, обираючи більш дорогі методи лікування. Як повідомляється, це шахрайство призвело до щонайменше 12 смертей немовлят, переважно через тривале перебування у відділеннях інтенсивної терапії новонароджених або через інфекції. Члени банди, до якої входили медсестри і лікарі, згодом ділили прибуток, отриманий від цієї шахрайської діяльності. У перехоплених телефонних розмовах і повідомленнях правоохоронці виявили докази того, що причетні медичні працівники фальсифікували медичні висновки і призначали невідповідне лікування деяким немовлятам.

Прокурор вимагає для одного підозрюваного, якого звинувачують в умисному вбивстві, керівництві злочинною організацією, підробці офіційних документів та інших злочинах, покарання у вигляді позбавлення волі на строк, що перевищує 589 років. Для двох інших підозрюваних прокуратура вимагає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 582 років.

У відповідь на скандал, що розгортається, міністр охорони здоров'я Кемаль Мемішоглу прокоментував ситуацію в прямому ефірі телеканалу CNN Türk, оголосивши, що 11 лікарень були позбавлені ліцензій і більше не функціонують як медичні установи.

Він заявив: «Ми не будемо приймати пацієнтів, а наявних пацієнтів переведемо до інших лікарень, припинивши при цьому їхню діяльність. Звичайно, ми будемо підтримувати тих, хто там працює і має справді добрі наміри, наскільки це можливо як держава».

Кемаль Мемішоглу наголосив на важливості ретельних перевірок, повідомивши, що за останні три місяці в Стамбулі було проведено понад 5 000 перевірок. Він заспокоїв громадськість, сказавши: «Люди не повинні хвилюватися; ми, медичні працівники, яких майже 1 мільйон, справді засмучені. Ми щиро намагаємося врятувати людські життя».

Міністр зазначив, що ліквідація злочинної організації є значним успіхом, а розслідування переходить у судову та адміністративну площину. Він підкреслив зобов'язання Міністерства охорони здоров'я розслідувати всі повідомлення, подані до Державної системи контролю за дотриманням законодавства (CİMER), заявивши:«Ми проводимо перевірки, не допускаючи навіть найменшої помилки; життя наших людей коштує більше, ніж будь-що інше».

Кемаль Мемішоглу також зазначив, що таємне розслідування призвело до викриття діяльності банди: «Якбине CİMER і не інформація, що надходила, якби ми не провели це таємне розслідування, ці лікарні не працювали б». Він підтвердив, що 47 осіб наразі перебувають під слідством, підкресливши серйозність, з якою міністерство займається цим питанням.

Підтвердивши відданість уряду справі захисту здоров'я всіх громадян, Кемаль Мемішоглу закликав громадськість довіряти медичним працівникам і запевнив, що Туреччина має хороші позиції з точки зору надання медичних послуг. Він наголосив на необхідності усунення будь-яких «гнилих яблук» із системи, заявивши: «Гнилі яблука не можуть залишатися в нашій системі».

Головна прокуратура Бакиркей призупинила діяльність двох з 19 приватних лікарень, які фігурують в обвинувальному висновку щодо «банди новонароджених», в якій проходять 47 підозрюваних, 22 з яких наразі затримані. Яскравою подією в рамках лікарняного скандалу стало те, що на вікні лікарні в Багчиларі з ' явилася вивіска «Лікарня, дружня до новонароджених», а на вході до іншого закладу було написано від руки: «Лікарня зачинена». Ці випадки підкреслюють серйозність наслідків розслідування шахрайських дій у системі охорони здоров'я, що триває.

Source, photo, text

Переглядів: 334 | Додав: Dmytro
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]