Вітаю Вас, Гість

6:48 PM
Девід Гоук: Будівництво нових в'язниць не є відповіддю на кризу

Британській політик, відповідальний за аналіз в’язничної кризи, наголосив, що будівництво нових в'язниць не є вирішенням проблеми, і що для звільнення в’язниць потрібен більш «стратегічний» підхід.

Колишній міністр юстиції від Консервативної партії Девід Гоук був запрошений лейбористами для перегляду системи винесення вироків після дострокового звільнення майже 3 тис. правопорушників упродовж останніх тижнів.

Перегляд вироків був обіцянкою лейбористського маніфесту, і партія також призначила лорда Тімпсона, колишнього керівника мережі магазинів з виготовлення та продажу ключів, яка наймає колишніх злочинців, і голову the Prison Reform Trust, на посаду Міністра в'язниць.

Девід Гоук, який був Міністром юстиції при Терезі Мей, раніше пропонував скасувати тюремне ув'язнення терміном менше 6 місяців.

За останні 30 років кількість ув'язнених у Сполученому Королівстві збільшилася приблизно вдвічі, а місткість в'язниць не задовольняє потреби.

В інтерв'ю програмі «Сьогодні» на BBC Radio 4 Девід Гоук заявив, що кризове звільнення ув'язнених цієї осені було неминучим для нового лейбористського уряду через «обставини, які вони успадкували».

Підкресливши, що «я не говорю як лейборист», він сказав, що «будь-який уряд будь-якого кольору був би змушений прийняти це рішення, або щось дуже схоже на нього, в цей конкретний час».

Він попередив, що, за прогнозами, попит на в’язничні місця продовжуватиме «дуже суттєво зростати», але він сподівається, що перегляд вироків допоможе уникнути такої ж критичної точки в майбутньому, зменшивши кількість людей, які потрапляють до в'язниці.

«Ми хочемо уникнути ситуації, коли ув'язнених звільняють для того, щоб зменшити тиск, – сказав він.

Нинішня криза в'язниць формувалася упродовж 30 років, сказав Гоук, через послідовні урядові рішення про збільшення середніх термінів ув'язнення, що створило ситуацію, коли Великобританія «набагато більше покладається на в'язниці, ніж будь-яка інша західноєвропейська країна».

Хоча він сказав, що в'язниці є важливою частиною системи правосуддя, він припустив, що просто будувати більше в'язниць не є вирішенням проблеми.

«Ви можете стверджувати, що знайдете вихід із ситуації, якщо продовжите будувати в'язниці», – сказав він.

«Очевидно, що цього не сталося, але я думаю, що потрібно поставити питання: чи хочемо ми продовжувати нарощувати в’язничні потужності, коли, по-перше, це дуже дорого, а по-друге, докази спростовують, що це ефективний спосіб зниження рівня злочинності».

Замість цього Девід Гоук на голосив на використанні технологій для створення більш жорстких покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, слідуючи підходам, прийнятим в інших країнах з набагато меншим числом ув'язнених.

Оскільки більше половини жінок у в'язницях відбувають покарання строком до 6 місяців, Девід Гоук зазначив, що зменшення кількості жінок у в'язницях також є одним з варіантів звільнення місць.

Він наголосив: «Очевидно, що є жінки, які повинні сидіти у в'язниці, які скоїли серйозні злочини, і це правильно, що вони повинні сидіти у в'язниці, але я думаю, що є сенс розглянути питання коротких строків ув'язнення в більш загальному плані».

«Існує особлива проблема з жінками-правопорушницями, які дуже часто самі є жертвами злочинів, дуже часто стикаються з проблемами психічного здоров'я, зловживанням психоактивними речовинами тощо, які можна було б вирішити за межами в'язниці».

«Тому я, безумовно, хотів б звернути на це увагу, і я сказав це як Міністр юстиції, я думаю, що ми могли б зменшити кількість жінок у в'язницях».

Останні урядові дані свідчать, що більше половини жінок потрапляють до в'язниці на термін менше 6 місяців, у порівнянні з 3% від загальної кількості ув'язнених, які перебувають за ґратами упродовж такого періоду часу.

Source, text

Переглядів: 908 | Додав: Dmytro | Теги: пенітенціарна політика, пенітенціарна система, Yagunov Dmytro, Ягунов Дмитро, Ягунов Дмитро Вікторович, Дмитро Вікторович Ягунов, запобігання катуванням, Dmytro Yagunov, Дмитро Ягунов, переповнення пенітенціарних установ
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]