Вітаю Вас, Гість

8:46 PM
Шляхи вдосконалення вітчизняного законодавства у сфері правопорушень, вчинених неповнолітнімиПочинаючи з 2011 року по 2013 рік Представництво ЮНІСЕФ в Україні впроваджує спільний проект Європейського Союзу та ЮНІСЕФ «Досягнення найбільшої консолідації реформ в системі юстиції щодо дітей з метою протидії тортурам та іншим формам жорстокого поводження з дітьми в пострадянських країнах». Цей проект впроваджується у восьми країнах Центральної і Східної Європи та СНД

Відповідно до плану зазначеного проекту, ЄС - ЮНІСЕФ  підтримують проект «Розробка методичної та нормативно-правової бази для превентивної роботи з дітьми, які знаходяться у конфлікті з законом та знаходяться на обліку в кримінально-виконавчих інспекціях», що впроваджується НДО «Молодь за демократію» спільно з Державною пенітенціарною службою України.

Метою Проекту є удосконалення системи попередження дитячої та підліткової злочинності, реабілітація неповнолітніх, які вчинили злочин.

У рамках Проекту розроблено пропозиції щодо законодавчого урегулювання питання застосування програм мотивації позитивної поведінки дітей, які знаходяться у конфлікті з законом та потребують обговорення на рівні представників заінтересованих органів влади, науковців та громадськості.

У зв’язку з цим 27 вересня 2011 року відбулося засідання круглого столу на тему «Шляхи вдосконалення вітчизняного законодавства у сфері правопорушень, вчинених неповнолітніми», що відбувся в Державній пенітенціарній службі України.

Фото – ДптСУ.Переглядів: 4268 | Додав: dmytro-yagunov
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]