Вітаю Вас, Гість

2:45 PM
Семінар з питань створення національної моделі пробації в Україні24-25 січня 2012 року в м. Києві у рамках реалізації компоненту «Впровадження в Україні елементів служби пробації» проекту «Підтримка в’язничної реформи в Україні».

Проект реалізується Державною пенітенціарною службою України у співпраці з Генеральним директоратом з прав людини і норм права Ради Європи та спрямований на підтримку і розвиток діяльності органів державної влади і неурядового сектору з питань впровадження в Україні елементів служби пробації.

У рамках проекту було проведено навчальний семінар для персоналу кримінально-виконавчої інспекції управлінь Державної пенітенціарної служби України у м. Києві та Київській області, Черкаської, Чернігівської, Житомирської, Вінницької, Кіровоградської, Полтавської, Одеської та Миколаївської областей.
 
В навчальному семінарі взяли участь Генеральний секретар Європейської організації пробації, міжнародний експерт Ради Європи Лео Тіггес, міжнародні експерти Ради Європи Мартін Седдон та Луїза Гандіні, представник Міністерства юстиції України Юрій Олійник, Голова районного суду м. Біла Церква Володимир Санін, кандидат наук з державного управління, доцент Одеської юридичної академії Дмитро Ягунов та провідний науковий співробітник сектору дослідження проблем кримінально-виконавчого законодавства Інституту вивчення проблем злочинності Національної академії правових наук України, кандидат юридичних наук Ірина Яковець.
 
Під час навчального семінару працівники кримінально-виконавчої інспекції ознайомились з передовими практиками імплементації Європейської Концепції пробації, а також реформуванням та законодавчою роботою в галузі вдосконалення покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та впровадження служби пробації.
 
У подальшому з метою здійснення ефективного співробітництва та реалізації спільних зусиль, Державною пенітенціарною службою України та Офісом Ради Європи заплановано проведення дослідження з вивчення причин та умов скоєння засудженими повторних злочинів, підвищення рівня обізнаності серед суддів і прокурорів щодо переваг альтернативних позбавленню волі видів покарань, а також розробка  навчальних програм і посібника для вдосконалення роботи працівників кримінально-виконавчої інспекції.


Олег Янчук - начальник департаменту кримінально-виконавчої інспекції Державної пенітенціарної служби України
Тема доповіді: «Роль та місце кримінально-виконавчої інспекції у виконанні покарань: розвиток, подальші перспективи та головні виклики сьогодення».

Юрій Олійник, головний спеціаліст відділу взаємодії з Державною пенітенціарною службою Міністерства юстиції України
Тема доповіді: «Очікувані зміни, реформування та законодавча робота в галузі вдосконалення покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та впровадження служби пробації».

Лео Тіггес, Генеральний секретар Європейської організації пробації,
міжнародний експерт Ради Європи
Тема доповіді: «Пробація в Європі».

Дмитро Ягунов, кандидат наук з державного управління, доцент, адвокат
Тема доповіді: «Концепція пробації: історичний розвиток, сучасні трансформації та перспективи подальшого розвитку».

Луїза Гандіні, міжнародний експерт Ради Європи
Тема доповіді: «Заходи громадського впливу: загальні принципи, Рекомендації Ради Європи. Впровадження заходів громадського впливу: роль судів та служби пробації». 

Мартін Седдон, міжнародний експерт Ради Європи
Тема доповіді: «Оцінка ризиків та потреб правопорушників, які скоїли злочини середньої тяжкості».

Володимир Санін, суддя, районний суд, м. Біла Церква
Тема доповіді: «Співпраця судів та підрозділів кримінально-виконавчої інспекції з питань пробації. Кращі українські практики».

Лео Тіггес, Генеральний секретар Європейської організації пробації
Тема доповіді: «Європейські правила пробації».

Дмитро Ягунов, кандидат наук з державного управління, доцент, адвокат 
Тема доповіді: «Сутність поняття пробація крізь призму зарубіжного досвіду та проблеми впровадження інституту пробації до вітчизняного законодавства».

Луїза Гандіні, міжнародний експерт Ради Європи
Тема доповіді: «Головні риси правової бази організації та розвитку служби пробації в Італії. Рекрутинг та навчання офіцерів пробації в Європі; італійський досвід».

Ірина Яковець, провідний науковий співробітник сектору дослідження проблем кримінально-виконавчого законодавства Інституту вивчення проблем злочинності Національної академії правових наук України, кандидат юридичних наук
Тема доповіді: «Законодавче підґрунтя впровадження пробації в Україні»

Ірина Яковець, провідний науковий співробітник сектору дослідження проблем кримінально-виконавчого законодавства Інституту вивчення проблем злочинності Національної академії правових наук України, кандидат юридичних наук
Тема доповіді: «Загальні причини та умови, що сприяють вчиненню нового злочину особами, які перебувають на обліку КВІ».

Мартін Седдон, міжнародний експерт Ради Європи
Тема доповіді: «Підготовка до звільнення з пенітенціарних установ».
Генеральний секретар Європейської організації пробації, міжнародний експерт Ради Європи Лео ТіггесГенеральний секретар Європейської організації пробації, міжнародний експерт Ради Європи Лео ТіггесГенеральний секретар Європейської організації пробації, міжнародний експерт Ради Європи Лео Тіггес


Дмитро Ягунов, Лео Тіггес та Мартін СеддонДоцент кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національного університета "Одеська юридична академія" Дмитро Ягунов

Експерт Ради Європи Луїза Гандіні


Експерт Ради Європи Мартін СеддонГолова районного суду м. Біла Церква Володимир Санін

Мартін Седдон, Ірина Сваволя, Луїза Гандіні, Дмитро Ягунов, Лео Тіггес


Провідний науковий співробітник сектору дослідження проблем кримінально-виконавчого законодавства Інституту вивчення проблем злочинності Національної академії правових наук України, кандидат юридичних наук Ірина ЯковецьРобочі моменти Робочі моменти 


Фото - Дмитра Ягунова 

Переглядів: 3420 | Додав: dmytro-yagunov
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]