Вітаю Вас, Гість

6:45 PM
Європейські правила пробації як стандарт управління службами пробації у країнах-членах Ради ЄвропиДмитро Ягунов

Європейські правила пробації як стандарт управління службами пробації у країнах-членах Ради Європи: філософія, структура, спрямованість

Питання створення національної системи пробації продовжує бути надзвичайно актуальним в контексті реформування національної системи кримінальної юстиції. 

З січня 2010 року в країнах-членах Ради Європи діє стандарт організації діяльності національних служб пробації країн-членів РЄ – Європейські правила пробації (European Probation Rules), прийняті Комітетом міністрів РЄ на 1075-й зустрічі заступників міністрів (далі – Правила). 

Правила становлять значний інтерес для українських вчених та практиків, оскільки вони відобразили останні тенденції у поглядах на сутність покарання, його мету та філософію поводження зі злочинцями. Важливість аналізу Правил обумовлена тим, що вони акумулювали досвід, накопичений у багатьох європейських країнах упродовж декількох століть. І створення національної системи пробації в Україні відбуватиметься саме на основі Правил. Надруковано Ягунов Д.В. Європейські правила пробації як стандарт управління службами пробації у країнах-членах Ради Європи: філософія, структура, спрямованість // Актуальні проблеми державного управління: Збірник наукових праць ОРІДУ. Вип. 2 (50). – Одеса: ОРІДУ НАДУ, 2012. – С.125-129. 


При використанні матеріалів посилання на автор обов'язкове 
Переглядів: 1638 | Додав: dmytro-yagunov
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]