Вітаю Вас, Гість

7:52 PM
Від теорії до практики. Практична лекція для факультету морського права та менеджменту ОНМА в Одеській виправній колонії №14

На факультеті морського права та менеджменту Одеської національної морської академії із самого початку заснування факультету курсанти глибоко вивчають кримінальне та кримінальне-процесуальне право України, а з минулого року за ініціативою завідувача кафедри адміністративного та кримінального права ОНМА доцента Б.В. Бабіна до навчального процесу було запроваджено вивчення кримінології та розроблено навчальні програми з цього курсу. 

9 листопада 2012 року група курсантів 3-го курсу факультету морского права та менеджменту Одеської національної морської академії з завідувачем кафедри адміністративного та кримінального права доцентом Б.В. Бабіним та лектором з кримінології доцентом Д.В. Ягуновим відвідала 14-ту виправну колонію з метою закріплення теоретичних знань, отриманих з курсу кримінології. 

Курсанти мали можливість відвідати об’єкти, розташовані на території колонії (школу, промислове виробництво (деревооброблювальні цехи, склад готової продукції, склади для зберігання продуктів харчування), храм на території колонії, місця проживання засуджених та їх психологічного розвантаження, магазин тощо).

Під час візиту юрист виправної колонії О.О. Форостенко та інші співробітники колонії надавали пояснення та відповідали на численні запитання курсантів.

Від імені усіх курсантів хотілося б висловити слова щирої подяки керівництву та співробітникам Одеської виправної колонії №14 за плідну співпрацю та цікаві коментарі з питань повсякденного функціонування колонії, а особливо начальнику установи-начальнику арештного дому полковнику внутрішньої служби Х. Ш.о Новрузову, першому заступнику начальника Є.Г. Ленівову та юристу установи О.О. Форостенку за сприяння у вивченні курсу кримінології на факультеті морського права та менеджменту Одеської національної морської академії.

Дмитро Ягунов
Переглядів: 2064 | Додав: dmytro-yagunov
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]