Вітаю Вас, Гість

7:39 PM
Зустріч експертної групи з питань підготовки та підвищення кваліфікації офіцерів КВІ

29-30 березня 2012 року у м. Львів відбулася зустріч експертної групи з оновлення навчальних програм та розробки навчального посібника для підготовки та підвищення кваліфікації офіцерів кримінально-виконавчої інспекції

Зустріч проведено Радою Європи у рамках проекту «Підтримка в’язничної реформи в Україні».

В зустрічі взяли участь офіцери кримінально-виконавчої інспекції, науковці, зарубіжні експерти, які обговорювали питання стандартів діяльності служби пробації в Україні та особливості підготовки офіцерів пробації.

Відкрили зустріч координатор проекту Ради Європи «Підтримка в’язничної реформи в Україні» Володимир Головатенко та асистент проекту Ірина Сваволя.

В обговоренні взяли участь міжнародні експерти Ради Європи Гай Шміт (Люксембуруг), Іоан Дурнесу (Румунія), Луїза Гандіні (Італія), національні експерти Ірина Яковець, Станіслав Чебoненко та Дмитро Ягунов, працівники кримінально-виконавчої інспекції Валерій Калівошко, Анатолій Хропатий, Дмитро Холод та Вікторія Пшонка.

За результатами зустрічі були розроблені рекомендації щодо підготовки та навчання офіцерів майбутньої служби пробації в Україні на підставі міжнародного досвіду та національного законодавства.Фото Дмитра Ягунова
Переглядів: 2592 | Додав: dmytro-yagunov
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]