Вітаю Вас, Гість

7:31 PM
Створення Храму
В установах управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області перебуває близько 4200 засуджених до позбавлення волі, більшість з яких є прихильниками Православія. 

В кожній установі є храм або капличка Української Православної Церкви, двері яких постійно відкрити для тих, хто бажає спілкуватися з Господом. 
Кількість віруючих з кожним роком зростає, людина розуміє, що без віри і надії, без Бога у душі дуже не просто на грішній Землі. 

У Чорноморській ВК (№74) за чисельним проханням засуджених жінок, при сприянні та за благословенням Високопреосвященного Митрополита  Одеського та Ізмаїльського Агафангела, а також з дозволу керівництва ДПтСУ, було розроблено план створення на території вказаної установи храму Св. Анастасії Узорешительниці. 

Храм будується Українською Православною Церквою за рахунок благодійних внесків громадян. На сьогоднішній день закладено фундамент майбутньої споруди, та вже чекають свого часу два куполи в позолоті.

24 травня поточного року здійснена закладка капсули та освячення міста разташування майбутнього храму Високопреосвященним Митрополитом Одеським та Ізмаїльським Агафангелом. 

На цій урочистій церемонії були присутні представники міської влади, духовенства та громадськості. Усім була надана можливість побачити, в яких умовах відбувають покарання засуджені жінки, та відвідати дитячий будинок при установі, де виховуються діти віком до 3 років. 

За словами начальника управління ДПтСУ в Одеській області генерал-майора внутрішньої служби Олександра Адзеленка  будівля храму в установі - це значна подія в історії пенітенціарної служби  Одещини. 

Немає сумніву в необхідності  будівництва храму для засуджених, адже ми маємо чисельні приклади виправлення саме через глибоку віру в Бога. Віруюча людина не вб’є, не скоїть крадіжки та не кине рідну дитину, впевнений керівник. 
 
Будемо чекати перших дзвонів дзвіниць храму, які сповістять нас про відкриття його дверей для усіх бажаючих! 


І. Терзи
головний спеціаліст  (у зв’язках із ЗМІ та громадськістю)
УДПтСУ в Одеській області, капітан внутрішньої служби         


Фото – І. Терзі
Перше фото -  www.uzbekistans.ru/images/stories/Pravoslavie/pravoslavie2.jpg                                                                  


Переглядів: 2138 | Додав: dmytro-yagunov
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]