Вітаю Вас, Гість

11:13 AM
Актуальні проблеми кримінального права (Університет Єдітепе)
     
Університет Єдітепе (Стамбул, Туреччина) є одним з найвідоміших багатопланових ВНЗ в Туреччині. 
 
Юридичний факультет цього університету дає студентам можливість об'єднати теоретичне знання з навичками юридичної практики, щоб в майбутньому вони могли успішно працювати за своєю спеціальністю.

 

 
Турецьке законодавство викладається турецькому мовою, тоді як деякі курси з міжнародного і порівняльного правознавства англійською. 
 
Крім стандартних для Туреччини предметів, студентам пропонується великий вибір додаткових курсів, таких як: міжнародне право, порівняльне правознавство, загальне право контрактів і деліктів, основи американського права, право Європейського союзу, права людини, міжнародний комерційний арбітраж, конституційне право, європейські компанії і ринках капіталу, корпоративне управління в Європі і приватне міжнародне право. 
 
Також студенти мають можливість вивчати німецьку мову протягом трьох років.
 
Навчальні програми на здобуття ступеня магістра і доктора юридичних наук в Університеті Єдітепе викладають видатні зарубіжні фахівці, старші судді і практикуючі юристи.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
20-22 травня 2012 року в Університеті Єдитепе (м. Стамбул, Туреччина) відбувся форум, на якому вченими та викладачами з США, Туреччини, Австралії, Канади та Росії обговорювалися актуальні проблеми кримінального права та процесу, дотримання прав людини у кримінальному судочинстві.
 
 
 
 
 
Справа - доктор Хакам Хакері
 
 
 
В центрі - декан юридичного факультету Університету Єдитепе доктор Халук Хабааліоглу
 
 
 
 
 
 
Фото Дмитра Ягунова
 
Переглядів: 3061 | Додав: dmytro-yagunov
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]