Вітаю Вас, Гість

2:15 PM
Оцінка Проекту ювенальної юстиції

На цьому тижні в Мелітополі працює незалежний експерт з Канади Кімберлі Інксейтер (Kimberly Inksater) і експерт з питань кримінальної юстиції Дмитро Ягунов (Україна), які оцінюють діяльність Мелітопольського центру відвідувань для дітей, які відбувають покарання, не пов'язане з позбавленням волі.

Оскільки проект в Мелітополі - пілотний , необхідно також зробити висновки про те , як напрацювання Мелітополя використовуються ( або можуть використовуватися ) в інших українських містах.

Варто також відзначити, що на минулому тижні експерти вивчали, як проект реалізується в цілому на національному рівні , а з наступного - почнуть працювати в Івано -Франківську Експерти спілкуються з учасниками, соціальними партнерами проекту. 

Пілотний компонент проекту « Реформування кримінальної юстиції щодо неповнолітніх» - «Центр відвідувань для дітей , які відбувають покарання, не пов'язане з позбавленням волі » реалізується в Мелітополі з 2012 року. 

Спрямований він на поліпшення координації між структурами, які залучені до системи правосуддя щодо молоді та приділення особливої ​​уваги дітям, які перебувають у конфлікті з законом, з метою сприяння їх реабілітації.
Дмитро Ягунов, Кімберлі Інксейтер

Зустріч з керівництвом та суддями Вищого спеціалізованого суду
Суддя Вищого спеціалізованого суду Валерій Швець та заступник Голови суду Станіслав Міщенко

Зустріч з керівником Мелітопольського центру відвідувань для дітей Оксаною Кальчевою
Кібмерлі Іксейтер, отець Максим, Оксана Кальчева, Дмитро Ягунов
Зустріч з працівниками КВІ м. Мелітополь

На зустручі з представником ЗМІ
Олег Янчук, Валерій Калівошко, Кімберлі Інксейтер 

Засідання робочої групи з питань ювенальної юстиції 
Дмитро Ягунов, Кімберлі Інксейтер, Юрій ПавленкоЕлектронна адреса Проекту - http://www.youthjustice.org.ua/ 
Переглядів: 6229 | Додав: dmytro-yagunov | Теги: пробація, права людини, пенітенціарна система, пенітенціарна установа, кримінально-виконавча система, виконання покарань, пенітенціарна реформа
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]