Вітаю Вас, Гість

1:58 PM
11 жовтня 2011 року у Державній пенітенціарній службі України відбулося засідання Наукової ради ДПтС УкраїниВідкрив поважний захід, привітав та ознайомив з порядком денним і регламентом виступів перший заступник Голови Служби, голова Наукової ради Сергій Сидоренко. У зв’язку з реорганізацією Державного департаменту України з питань виконання покарань в Державну пенітенціарну службу України, начальник департаменту кадрового забезпечення та охорони здоров’я, заступник голови Наукової ради Сергій Зінченко ознайомив присутніх з наказом ДПтС України «Про затвердження Положення про Наукову раду ДПтС України та її складу», і, зокрема, повідомив про зміни у складі Наукової ради.

Після цього приступили до роботи згідно порядку денного. Першим виступив начальник департаменту кримінально-виконавчої інспекції та соціально-психологічної роботи з засудженими Олег Янчук з пропозиціями щодо розробки нової редакції Закону України «Про пробацію». На цю актуальну тему прозвучала доповідь члена Наукової ради, доцента кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національного університету «Одеська юридична академія», кандидата наук з державного управління Дмитра Ягунова. Оскільки питання пробації досить проблемне і неоднозначне, воно викликало жваву дискусію серед науковців та співробітників Служби.

Свої пропозиції щодо внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України озвучив доктор юридичних наук, професор, члена Наукової ради Олександр Колб. Доповнив його доцент кафедри правознавства Вінницького національного аграрного університету Андрій Гель. Після обговорення пропозицій, які також були дискусійними та жвавими, було сформовано аналітичну групу з узагальнення пропозицій з внесення змін до КВК.

Про організацію узагальнення проектних напрацювань за попередні роки та визначення кола питань щодо наукового супроводу проекту «Підтримка пенітенціарної реформи в Україні», що реалізовуватиметься упродовж двох наступних років спільно з експертами Генерального директорату з прав людини і юридичних питань Секретаріату Ради Європи прозвучало у виступах менеджера українсько-швейцарського проекту «Підтримка пенітенціарної реформи в Україні» Алли Мукшименко та начальника відділу у зв’язках із ЗМІ, громадськістю та міжнародного співробітництва Владислава Клиші.

Після обговорення цих проектів, науковці розглянули питання науково-практичних аспектів удосконалення виконання покарань у виді позбавлення волі за результатами досліджень, проведених у 2011 році та узгодили питання щодо монографій, підручників, навчальних посібників та методичних рекомендацій.

За підсумками роботи Наукова рада ухвалила рішення, після чого перший заступник Голови Служби, голова Наукової ради Сергій Сидоренко підбив підсумки роботи зібрання, подякував усім за співпрацю та побажав успіхів у всіх намічених планах роботи Наукової ради.Автор текста - Людмила КРАВЧЕНКО
Фото Анатолій РАРОГА

Переглядів: 6897 | Додав: dmytro-yagunov
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]