Вітаю Вас, Гість

11:37 AM
Актуальні проблеми європейської інтеграції. Випуск 5-й
 
 

Актуальні проблеми європейської інтеграції
  
Збірник статей з питань європейської інтеграції та права.
Випуск п'ятий /  За ред. Д.В.Ягунова.
Зі вступним словом Є.Корнійчука та Д.Ягунова.
Одеса: Видавництво „Фенікс”, 2009. –  262 с.
(укр., рос. та англ. мовами).

  
 
Вітальне слово Першого заступника
Міністра юстиції України
Євгена КОРНІЙЧУКА
 

 

Шановні друзі,

 

Політика європейської інтеграції України та формування нової політики ЄС щодо України відповідають життєво важливим інтересам Українського народу.

 

Європейська інтеграція є визначальним чинником як міжнародної діяльності України, так і її внутрішньої політики на тривалу перспективу, зміцнює безпеку та позитивно впливає на відносини України з усіма державами світу, і насамперед – сусідніми.

 

Неухильна реалізація курсу на європейську інтеграцію забезпечує гарантії верховенства права, плюралістичної демократії, дотримання прав людини, розвиток в Україні громадянського суспільства.

 

Проте, на сучасному етапі Україна переживає складний процес реформування національної правової системи, який гостро потребує наукового обґрунтування та нормативного закріплення.

 

Сучасні політичні та соціально-економічні перетворення створюють об’єктивну необхідність нового погляду на сутність, цілі та складові євроінтеграційної стратегії України, а також на питання приведення національної правової системи у відповідність до світових та європейських стандартів.

 

Тому, поглиблення наукових досліджень та видання наукових праць, присвячених актуальним проблемам європейської інтеграції, сприятиме реалізації зазначеного вище завдання.

 

Упевнений, що українські вчені, аналізуючи проблеми євроінтеграційних перспектив нашої держави, і у подальшому будуть формулювати їх науково обґрунтоване бачення, керуючись результатами глибоких досліджень та власним політичним та правовим досвідом.

 

Бажаю Вам плідної роботи, натхнення та креативних дискусій, успіхів у науково-дослідній діяльності, спрямованій на пришвидшення руху нашої держави до Європейського Співтовариства.

 

Євген Корнійчук,

Перший заступник Міністра юстиції України

 

 

 

 
 
 
Вітальне слово редактора
Дмитра ЯГУНОВА

 

Шановні друзі!

 

Вітаю Вас на сторінках 5-го випуску збірника наукових праць „Актуальні проблеми європейської інтеграції”. Мені надзвичайно приємно представити Вашій увазі наступне його видання.

 

Дозвольте мені скористатися привілеями редактора та висловити щиру подяку тим особам, хто сприяв цій ініціативі щодо створення альтернативних можливостей для вчених ділитися своїми думками з найбільш актуальних питань світової та європейської інтеграції, держави та права.

 

Передусім, дозвольте мені подякувати Президенту ОНЮА, академіку, доктору юридичних наук, професору С.В.Ківалову за його широку підтримку науки в Україні, створення всіх необхідних умов для викладацької діяльності та проведення наукових досліджень у найкращому юридичному вищому навчальному закладі – Одеській національній юридичній академії.

 

Користуючись цієї можливістю, хотів би висловити слова глибокої подяки Першому заступнику Міністра юстиції України пану Є.В.Корнійчуку та начальнику Управління Міністерства юстиції України із забезпечення взаємодії з Державним департаментом України з питань виконання покарань паном П.В.Кочергану за сприяння у виданні цього збірника наукових праць. Третя глава цього збірника присвячена проблемами приведення системи кримінальної юстиції України у відповідність до європейських стандартів, тому ми не можемо не відзначити ту велику роботу, яку Міністерство юстиції України проводило та проводить у цій площині.

 

Хотілося б висловити слова подяки за сприяння у роботі над цим виданням декану факультету міжнародно-правових відносин та юридичної журналістики ОНЮА В.В.Серафімову, завідувачу кафедри європейської інтеграції ОРІДУ В.М.Кривцовій, віце-президенту ОНЮА, завідувачу кафедри кримінального права ОНЮА В.О.Тулякову, завідувачу кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права ОНЮА В.М.Дрьоміну.

 

Мені надзвичайно приємно відзначити, наскільки цей випуск збірника набрав «ваги» завдяки люб’язній згоді таких відомих вчених як В.О.Туляков,  Л.І.Кормич, Н.А.Зелінська, О.К.Вишняков, Н.С.Юзікова та інших дослідників розмістити у ньому результати своїх досліджень.

 

Крім того, щира подяка моїм шановним Вчителям професору Е.А.Гансовій та завідувачу кафедри теорії та історії держави і права Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького доценту В.М.Мойсієнку за участь у цьому виданні.

 

Видання цього збірника було б неможливим без підтримки з боку родин Нєдєлевих та Черкасових, у зв’язку з чим не можу не виловити їх своєї вдячності.

 

Щодо перспектив подальшої наукової роботи, то від себе особисто хочу запросити Вас, шановні колеги, до участі у виданні наступних випусків цього збірника.

 

Бажаю Вам успіхів на Вашому творчому шляху!

 

 

З повагою та найкращими побажаннями

Дмитро Ягунов

 
 
Переглядів: 6936 | Додав: dmytro-yagunov
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]