Вітаю Вас, Гість

12:52 PM
Актуальні проблеми європейської інтеграції. Випуск 4-й
 
 
Актуальні проблеми європейської інтеграції. Збірник статей з питань європейської інтеграції та права.
  
Випуск четвертий  /  За ред. Д.Ягунова. Зі вст. сл. Д.Шюбеля та Д.Ягунова – Одеса: Видавництво „Фенікс”, 2008. –  с. (укр., рос., анг. та фр. мовами).
 

Welcome words of the Delegation of the European Commission in Ukraine

 

I welcome the publication of the new issue of ‘Important Problems of European Integration’. I am pleased to note that this publication has become a regular one. Therefore I would like to express my appreciation for the work of the editors.

 

Allow me to remind you that we are currently holding talks with the Ukrainian government on a new enhanced agreement that will replace the existing legal framework of EU-Ukraine relations. This one and other ambitious initiatives will further advance the relations between the EU and Ukraine to a new stage and bring Ukraine closer to the EU. I am convinced that the articles included in this book will contribute to the constructive discussion of various aspects of EU-Ukraine relations and the new opportunities that have opened for both sides.

 

I wish the authors of this publication further success in their professional activities and the readers interesting lecture.

 

 

Dirk Schuebel

 

Charge d’Affaires a.i.,

Head of Political, Press and Information Section

 

 

 

 

Вітальне слово від Представництва Європейської Комісії в Україні

 

Вітаю вихід нового випуску збірника наукових праць «Актуальні проблеми європейської інтеграції». Мені приємно відзначити, що видання цього збірника стало періодичним. Тому мені хотілося б висловити високу оцінку роботи його видавців. 

 

Дозвольте мені нагадати, що сьогодні ми проводимо переговори з урядом України щодо нової посиленої угоди, яка має замінити чинну правову основу відносин між Європейським Союзом та Україною. Ця та інші амбітні ініциативи сприятимуть налагодженню відносин між Європейським Союзом та Україною на новому рівні та наблизять Україну до Європейського Союзу. Я переконаний, що статті, які включені до цього збірника, сприятимуть подальшим конструктивним дискусіям щодо різних аспектів відносин між ЄС та Україною та нових можливостей, що відкриваються для обох сторін.

 

Я бажаю авторам публікацій подальших успіхів в їхній професійній діяльності, а читачам – цікавого читання.

 

 

Дірк Шюбель,

Тимчасовий Повірений у Справах,

Керівник відділу політики, преси та інформації

Представництва Європейської Комісії в Україні

 

 

 

 
 
 

Вітальне слово редактора

 

Шановні друзі!
 
Вітаю Вас на сторінках четвертого випуску збірника наукових праць „Актуальні проблеми європейської інтеграції”.
 
Видання збірника триває вже майже два роки. За цей час завдяки зусиллям наших шановних авторів та партнерів ми спромоглися створити альтернативне джерело для публікації результатів досліджень, які висвітлюють проблеми європейської та євроатлантичної інтеграції, а також питання приведення різних галузей вітчизняного законодавства у відповідність до світових та європейських стандартів.
 
Передусім варто висловити слова подяки тим, хто сприяв сприяли цьому виданню.
 
Особливу подяку хотілося б висловити Президенту ОНЮА, академіку, доктору юридичних наук, професору С.В.Ківалову за його широку та багатосторонню підтримку науки у нашій державі, створення всіх необхідних умов для викладацької діяльності та проведення наукових досліджень у найкращому юридичному вищому навчальному закладі – Одеській національній юридичній академії.
 
Це видання не є фаховим з будь-якої спеціальності, але увага до нього поважних органів й організацій та їх керівництва, відомих вчених та практиків є набагато вищою, аніж фаховість. Одним із перших, хто із самого початку видання цієї серії наукових праць приділяв неабияку увагу результатам досліджень з євроінтеграційної тематики та публікації їх у нашому збірнику було Представництво Європейської Комісії в Україні. Тому, користуючись нагодою, я хотів би особливо підкреслити, наскільки високо цінованою є ця увага, та ще і ще раз щиро подякувати Представництву Європейської Комісії в Україні та Голові Представництва пану Ієну Боугу, а також керівнику відділу політики, преси та інформації пану Дірку Шюбелю.
 
Варто зробити особлививий наголос на підтримці видання з боку Британської Раді в Україні та Британсько-української професійної мережи (UUPN).
 
Виданню цього випуску збірника значно сприяв декан факультету міжнародно-правових відносин та юридичної журналістики ОНЮА доцент В.В.Серафімов.
 
Крім того, хотілося б висловити слова подяки за сприяння у роботі над цим виданням завідувачу кафедри європейської інтеграції ОРІДУ, кандидату історичних наук, доценту В.М.Кривцовій, віце-президенту ОНЮА, доктору юридичних наук, професору В.О.Тулякову, доктору юридичних наук, професору В.В.Дудченко та завідувачу кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права ОНЮА, кандидату юридичних наук, доценту В.М.Дрьоміну.
 
Користуючись цією можливістю, хотів би висловити слова глибокої подяки родинам Нєдєлевих та Черкасових за їх підримку у проведенні роботи над цим виданням.
 
З великим задоволенням можу зазначити, що цей випуск збірника містить наукові праці вчених зі світовим ім’ям. Я хотів би висловити слова глибокої подяки всесвітньо відомому вченому доктору Леслі Палу, професору Школи державного управління Карлетонського університету м.Оттава (Канада) за підтримку  цього видання та розміщення на наших сторінках своїх досліджень у галузі державного управління.
 
Люб’язно погодився надати матеріали для цього випуску відомий вчений-геополітик В.О.Дергачов, за що не можна не висловити йому подяку.
 
Крім того, щира подяка моїм шановним вчителям професору Е.А.Гансовій та професору Л.І.Кормич за участь у цьому виданні.
 
Щодо перспектив подальшої наукової роботи, то від себе особисто хочу запросити Вас, шановні колеги, до участі у виданні наступних випусків цього збірника.
 

Щиро бажаю Вам успіхів на Вашому творчому шляху!

 

З повагою,

Дмитро Ягунов

 

Переглядів: 5779 | Додав: dmytro-yagunov
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]