Вітаю Вас, Гість

6:55 PM
Offender Management Act 2007


 

 

Вашій увазі пропонується один з законодавчих актів Англії та Уельсу, який суттєво змінив погляди на пробацію як вид діяльності та організаційну структуру, а також вніс зміни до англійського законодавства, яке регламентує питання приватизації пенітенціарних установ в Англії та Уельсі.
 
Головною його особливістю, яка викликала найгостріші суперечки, було усунення державної монополії на надання пробаційних послуг. 
                                                      
Державний Секретар отримав повноваження підписувати відповідні контракти з найкращими державними, приватними та громадськими організаціями, що противники цього закону назвали тотальною приватизацію британської системи пробації.
 
З найкращими побажаннями,
Дмитро Ягунов
 
 
 
 
Джерело доступу:
 
  
 
 
Докладніше див.
 

Ягунов Д.В.  Пробація: трансформація концептуальних засад та перспективи створення національної моделі в Україні // Актуальні проблеми європейської інтеграції. Збірник наукових праць з питань європейської інтеграції та права. Випуск третій.  За ред. В.М.Кривцової та Д.В.Ягунова. – Одеса: Вид-во „Фенікс”, 2008. – С.437-460.

 
 
Ягунов Д.В. Трансформація системи альтеративних покарань в Англії та Уельсі: можливість запозичення зарубіжного досвіду для України // Відновне правосуддя в Україні. – 2007. – №2(6). –С.67-72.
Переглядів: 5189 | Додав: dmytro-yagunov
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]