Вітаю Вас, Гість

12:37 PM
Комплектація 11-го випуску збірника наукових праць «Актуальні проблеми європейської інтеграції»


Шановні друзі та колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі над 11-м випуском збірника наукових праць «Актуальні проблеми європейської інтеграції».

Перша частина збірника буде видаватися в рамках громадських слухань «ЄВРОПЕЙСЬКА ПЕРСПЕКТИВА УКРАЇНИ: ЧИ СТАНЕ УГОДА ПРО АСОЦІАЦІЮ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЮЗОМ ДОРОГОВКАЗОМ РЕФОРМ В УКРАЇНІ?»

Традиційно друга частина збірника присвячена міжнародним стандартам функціонування систем кримінальної юстиції та пенітенціарних систем, тому до співпраці запрошуються автори, які досліджують проблеми реформування національної системи кримінальної юстиції.

Сподіваємося на розширення співробітництва з науковцями, викладачами навчальних закладів, міжнародними партнерами, практичними працівниками органів державної влади, місцевого самоврядування та громадськими організаціями.

Бажаємо Вам успіхів на Вашому творчому шляху та запрошуємо до участі у роботі над збірником статей.


З повагою,
Дмитро Ягунов

(067) 715-99-74


Інформацію про попередні випуски можна знайти за посиланнями.Актуальні проблеми європейської інтеграції. 

Збірник статей з питань європейської інтеграції та права. 

Випуск десятий / За редакцією Дмитра Ягунова.
Одеса: Фенікс, 2012. – 241 с. 
(укр., рос. та англ. мовами).
Актуальні проблеми європейської інтеграції 

Збірник статей з питань європейської інтеграції та права. 

Випуск дев'ятийЗа редакцією Дмитра Ягунова. 
Одеса : Фенікс, 2012. (укр. рос. та англ. мовами).
Актуальні проблеми європейської інтеграції 
Збірник статей з питань європейської інтеграції та права. 

Випуск сьомийЗа редакцією Дмитра Ягунова
Суми : ПП Кочубей Н.В., 2011. – 276 с. (укр. та рос. мовами).
Актуальні проблеми європейської інтеграції 

Збірник статей з питань європейської інтеграції та права. 

Випуск восьмий. За редакцією Дмитра Ягунова. 
Одеса : Фенікс, 2012. – 322 с. 
(укр. рос. та англ. мовами).


Вимоги до статей:

Загальний обсяг публікації – до 10 сторінок. 
Шрифт: Times New Roman; кегль 14, інтервал – 1. 
Поля: по 2 см

У тексті статті посилання на використані літературні джерела слід зазначати порядковим номером, виділеним двома квадратними дужками, згідно з переліком джерел (позиція видання у списку літератури, сторінка) [2, с.25] .


Матеріали збірника статей «Актуальні проблеми європейської інтеграції» та інші наукові видання Дмитра Ягунова підпадають під дію законодавства України про захист авторських прав.

Збірник не є періодичним виданням.
Збірник не є виданням, що відноситься до категорії фахових.

Авторські права на статті, що були опубліковані у цьому та вказаних нижче збірниках статей, належать авторам цих статей. 

При використанні матеріалів статей посилання на авторів є обов’язковим.

Статті друкуються в авторській редакції.

Відповідальність за повноту та достовірність інформації, а також за оформлення посилань на інші джерела, представлені в наукових статтях, несуть автори статей.Інші видання серії:

–  Актуальні проблеми європейської інтеграції. Збірник статей з питань європейської інтеграції та права. Випуск сьомий / За редакцією Дмитра Ягунова. – Суми : ПП Кочубей Н.В. – 276 с. (укр. та рос., та англ. мовами).
–  Актуальні проблеми європейської інтеграціїЗбірник статей з питань європейської інтеграції та права. Випуск шостий / За редакцією Дмитра Ягунова. – Одеса : Фенікс, 2011. – 178 с. (укр., рос., та англ. мовами).
–  Актуальні проблеми європейської інтеграціїЗбірник статей з питань європейської інтеграції та права. Випуск п’ятий / За редакцією Дмитра Ягунова. – Одеса : Фенікс, 2010. – 304 с. (укр., рос., та англ. мовами).
Актуальні проблеми європейської інтеграції. Збірник статей з питань європейської інтеграції та права. Випуск четвертий / За ред. Дмитра Ягунова. Зі вст. сл. Євгена Корнійчука та Дмитра Ягунова. – Одеса : Фенікс, 2009. – 262 с. (укр., рос., та англ. мовами).
– Актуальні проблеми європейської інтеграції. Збірник статей з питань європейської інтеграції та права. Випуск третій / За редакцією Валентини Кривцової та Дмитра Ягунова. – Одеса : Фенікс, 2008. –  606 с. (укр., рос., та англ. мовами).
– Європейський Союз: 50 років після Римських угод. Євроінтеграційні перспективи України: нові моделі. Збірник статей та тез доповідей за результатами науково-практичного семінару / За редакцією Георгія Алавацького, Валентини Кривцової та Дмитра Ягунова. – ОРІДУ НАДУ при Президентові України, 12 травня 2007. – Одеса : Фенікс, 2007. – 352 с. (укр. та рос. мовами).
– Актуальні проблеми реалізації Плану дій Україна - ЄС. Збірник статей за підсумками науково-практичної конференції / За редакцією Валентини Кривцової та Дмитра Ягунова. – ОРІДУ НАДУ при Президентові України, 9 лютого 2007. – Одеса : Фенікс, 2007. – 315 c. (укр., рос., та англ. мовами).Останній день подачі статей - 06 червня 2013 року
© Ягунов Д.В. (ідея, концепція, дизайн та структура), 2007-2013


Переглядів: 2311 | Додав: dmytro-yagunov
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]