Вітаю Вас, Гість

4:22 PM
Комплектація 10-го випуску збірника наукових праць «Актуальні проблеми європейської інтеграції»
        

Шановні друзі та колеги!

Шановні друзі та колеги!

Запрошую Вас взяти участь у роботі над 11-м випуском збірника наукових праць «Актуальні проблеми європейської інтеграції».

Сподіваємося на розширення співробітництва з науковцями, викладачами навчальних закладів, міжнародними партнерами, практичними працівниками органів державної влади, місцевого самоврядування та громадськими організаціями.

Бажаємо Вам успіхів на Вашому творчому шляху та запрошуємо до участі у роботі над збірником статей.


З повагою,
Дмитро Ягунов

(067) 715-99-74


Актуальні проблеми європейської інтеграції. 
Збірник статей з питань європейської інтеграції та права. 

Випуск десятий / За редакцією Дмитра Ягунова.
Одеса: Фенікс, 2012. – 241 с. 
(укр., рос. та англ. мовами).
Актуальні проблеми європейської інтеграції 

Збірник статей з питань європейської інтеграції та права. Випуск дев'ятий 
За редакцією Дмитра Ягунова. 
Одеса : Фенікс, 2012. (укр. рос. та англ. мовами).

Актуальні проблеми європейської інтеграції 
Збірник статей з питань європейської інтеграції та права. Випуск сьомий 
За редакцією Дмитра Ягунова
Суми : ПП Кочубей Н.В., 2011. – 276 с. (укр. та рос. мовами).
Актуальні проблеми європейської інтеграції 
Збірник статей з питань європейської інтеграції та права. 
Випуск восьмий / за редакцією Дмитра Ягунова. – Одеса : Фенікс, 2012. – 322 с. 
(укр. рос. та англ. мовами).


Вимоги до статей:

Загальний обсяг публікації – до 10 сторінок. 
Шрифт: Times New Roman; кегль 14, інтервал – 1. 
Поля: по 2 см

У тексті статті посилання на використані літературні джерела слід зазначати порядковим номером, виділеним двома квадратними дужками, згідно з переліком джерел (позиція видання у списку літератури, сторінка) [2, с.25] .


Матеріали збірника статей «Актуальні проблеми європейської інтеграції» та інші наукові видання Дмитра Ягунова підпадають під дію законодавства України про захист авторських прав.

Збірник не є періодичним виданням.
Збірник не є виданням, що відноситься до категорії фахових.

Авторські права на статті, що були опубліковані у цьому та вказаних нижче збірниках статей, належать авторам цих статей. 

При використанні матеріалів статей посилання на авторів є обов’язковим.

Статті друкуються в авторській редакції.

Відповідальність за повноту та достовірність інформації, а також за оформлення посилань на інші джерела, представлені в наукових статтях, несуть автори статей.Інші видання серії:

–  Актуальні проблеми європейської інтеграції. Збірник статей з питань європейської інтеграції та права. Випуск сьомий / За редакцією Дмитра Ягунова. – Суми : ПП Кочубей Н.В. – 276 с. (укр. та рос., та англ. мовами).
–  Актуальні проблеми європейської інтеграціїЗбірник статей з питань європейської інтеграції та права. Випуск шостий / За редакцією Дмитра Ягунова. – Одеса : Фенікс, 2011. – 178 с. (укр., рос., та англ. мовами).
–  Актуальні проблеми європейської інтеграціїЗбірник статей з питань європейської інтеграції та права. Випуск п’ятий / За редакцією Дмитра Ягунова. – Одеса : Фенікс, 2010. – 304 с. (укр., рос., та англ. мовами).
Актуальні проблеми європейської інтеграції. Збірник статей з питань європейської інтеграції та права. Випуск четвертий / За ред. Дмитра Ягунова. Зі вст. сл. Євгена Корнійчука та Дмитра Ягунова. – Одеса : Фенікс, 2009. – 262 с. (укр., рос., та англ. мовами).
– Актуальні проблеми європейської інтеграції. Збірник статей з питань європейської інтеграції та права. Випуск третій / За редакцією Валентини Кривцової та Дмитра Ягунова. – Одеса : Фенікс, 2008. –  606 с. (укр., рос., та англ. мовами).
– Європейський Союз: 50 років після Римських угод. Євроінтеграційні перспективи України: нові моделі. Збірник статей та тез доповідей за результатами науково-практичного семінару / За редакцією Георгія Алавацького, Валентини Кривцової та Дмитра Ягунова. – ОРІДУ НАДУ при Президентові України, 12 травня 2007. – Одеса : Фенікс, 2007. – 352 с. (укр. та рос. мовами).
– Актуальні проблеми реалізації Плану дій Україна - ЄС. Збірник статей за підсумками науково-практичної конференції / За редакцією Валентини Кривцової та Дмитра Ягунова. – ОРІДУ НАДУ при Президентові України, 9 лютого 2007. – Одеса : Фенікс, 2007. – 315 c. (укр., рос., та англ. мовами).


© Ягунов Д.В. (ідея, концепція, дизайн та структура), 2007-2013
Переглядів: 2378 | Додав: dmytro-yagunov
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]