Вітаю Вас, Гість

Злочини у сфері незаконного обігу наркотичних засобів
2022-08-21, 7:35 PM

Війна «підкосила» статистичні показники злочинів. За багатьма розділами Кримінального кодексу кількість зареєстрованих у березні 2022 злочинів різко впала за абсолютно зрозумілими причинами. За багатьма злочинами, підвищення кількості яких можна б було очікувати після початку війни, відбулося різке падіння або навіть взагалі нульові показники.

Як ми вже говорили, одним з таких злочинів є мародерство, де зареєстровано лише один злочин з початку війни , і то без повідомлення про підозру.

Інша справа – наркотики.

Так, показники за березень менші, аніж за січень та лютий. Проте вже у травні показники наркозлочинністю майже наздогнали довоєнні показники, а у липні – значно їх перевищили.

Більше того, якщо проаналізувати статистику злочинів за період 2013 – 2022 (липень), то виявляється, що вже за перші 7 місяців 2022 року кількість зареєстрованих злочинів майже дорівнює річним показникам 2015 року або 2016 року.

При цьому ніколи за останні роки не було такого розриву між кількість зареєстрованих «наркозлочинів» та кількістю підозрюваних у «наркозлочинах».

Не можна применшувати значущість боротьби з наркозлочинністю. Проте головним тут питання: а чи ефективно Національна поліції використовує кадровий потенціал за цих умов?

Питання на поверхні: наркозлочинністm - це злочинність, умовно кажучи, мирного часу. З урахуванням перекритих кордонів, перевірок на кордонах, комендантських годин та блокпостів вона взагалі мала теоретично знижуватися, а не навпаки. 

З’являється враження, що механізм нерідко штучної наркозлочинності, де злочинці водночас є жертвами, і де працівники поліції знають хто, де і за яких умов вчинить черговий «злочин», не може «простоювати» навіть під час війни. Механізм має працювати…

 

 
Категорія: Statistics | Додав: Dmytro
Переглядів: 105 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]