Вітаю Вас, Гість

Crimes against national security of Ukraine (2013 - 9 months of 2022)
2022-10-09, 5:41 PM

Дуже цікава офіційна (!) статистика злочинів проти основ національної безпеки України за 2013 – 2022 рр. 

У 2013 році було зареєстровано аж 8 злочинів проти основ національної безпеки України, в яких лише одне кримінальне провадження було з підозрюваним. Решта були «фактовими» кримінальними провадженнями. 

Тобто співвідношення між усіма справами та справами з підозрюваними було 8. 

Ми маємо наочний додатковий – наразі кримінологічний – доказ антидержавницької спрямованості режиму, поваленого у 2014 році. 

Величезна країна у центрі Європи з могутнім потенціалом, маючи сусіда «за порєбріком» не могла мати таких показників роботи СБУ та інших уповноважених правоохоронних органів.

Одразу ж після Майдану, анексії Криму, окупації Сходу України Росією і до початку повномасштабного вторгнення Росії у 2022 році – причому незалежно від того, який Президент був при владі – як зареєстрованих кількість злочинів, так і кількість кримінальних проваджень з підозрою була, умовно кажучи однаковою, так само, як й вказане вище співвідношення.

Щодо аналогічного показника за 9 місяців 2022 року. 

Безумовно, кримінальних проваджень в рази більше, проте з’являється питання якості та показників.

Залишається щиро сподіватися, що українські правоохоронці успішно доведуть справу до логічного кінця в усіх кримінальних провадженнях, звичайно, з дотриманням усіх процесуальних гарантій та прав.


 

Категорія: Statistics | Додав: Dmytro
Переглядів: 40 | Завантажень: 1652
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]