Вітаю Вас, Гість

Що стоїть на заваді створення служби пробації в Україні? (до питання про створення національної моделі пробації)
[ Викачати з сервера (569.5 Kb) ]2011-09-24, 5:08 PMПроблема створення національної моделі пробації є однією з найбільш актуальних тем сучасної української правової науки. Відсутність в Україні цього стандартного, можна сказати типового елемента, без якого неможливо уявити будь-яку сучасну національну систему кримінальної юстиції, не може не викликати увагу науковців та практиків.

В сучасних країнах служба пробації залишається надзвичайно важливою виправною агенцією, центром системи кримінальної юстиції. Цінність пробації полягає у тому, що вона усунула в’язницю з центрального місця у пенальних системах, не зважаючи на продовження домінування ідеї, що «в’язниці працюють…». Відносно низькі витрати, можливості більш гнучкої, ефективної та результативної реабілітації злочинців та зниження ризиків рецидивних злочинів – все це надає підстави говорити про значний потенціал пробації в сфері убезпечення суспільства.

Ця стаття є доволі об’ємною, проте, гадаємо, існує доцільність висвітлити історію розробки проекту Закону «Про пробацію» та прокоментувати його положення.

Категорія: Probation | Додав: dmytro-yagunov
Переглядів: 355 | Завантажень: 143
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]