Неділя, 2020-02-23

Сайт Дмитра ЯГУНОВА

d.yagunov@gmail.com

Меню сайту

Форма входу
Категорії розділу
Пробація [4]
Пенітенціарна система [3]
Збірник наукових праць [0]
Шановні колеги! Запрошую Вас взяти участь у роботі над випуском збірника наукових праць „Актуальні проблеми європейської інтеграції”. Подробиці див. на сторінці "Збірник наукових праць "Актуальні проблеми європейської інтеграції"
Пошук
Головна » Статті » Пенітенціарна система

У категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
 
 
Я г у н о в   Д. В.   Деякі аспекти державного регулювання в сфері використання праці засуджених. // Актуальні проблеми державного управління: зб. наук. пр. ОРІДУ. - О., 2006. - Вип. 3 (27). - С. 125-130.
 
 
Стаття присвячена дослідженню умов праці засуджених до позбавлення волі в Україні. Увага автора сфокусована на таких питаннях, як: історичний розвиток в'язничної індустрії в СРСР та Україні; важливість в'язничної промисловості для радянської планової економіки; соціальні та економічні фактори, які впливають на промислові результати праці засуджених до позбавлення волі
 
 
Альтернативне джерело доступу:
Пенітенціарна система | Переглядів: 6001 | Додав: dmytro-yagunov | Дата: 2008-07-10

 
 
Я г у н о в   Д. В.    Політичні повстання як один з чинників кризи державного управління радянською в'язничною системою. // Актуальні проблеми державного управління: зб. наук. пр. ОРІДУ. - О., 2006. - Вип. 2 (26). - С. 39-45
 
 
Стаття присвячена дослідженню однієї з найбільш «темних» сторінок історії державного управління радянською в'язничною системою - повстанням політичних ув'язнених. Зазначається, що повстання політичних ув'язнених відіграли роль не тільки в поваленні ГУЛАГу, але й у прискоренні демократичних перетворень в СРСР.
Пенітенціарна система | Переглядів: 6689 | Додав: dmytro-yagunov | Дата: 2008-07-10 | Коментарі (0)

Дмитро Ягунов
Місце соціальної політики у процесі реформування пенітенціарної системи України
 
 
Стаття присвячена проблемним питанням співвідношення понять ”соціальна політика” та “виконання кримінальних покарань” у сучасній Україні. Основна ідея статті полягає у тому, що вітчизняна практика не розглядає управління процесом виконання покарань як один з напрямків соціальної політики. У теорії та практиці державного управління пенітенціарною системою України домінує формально-юридичний підхід. Саме тому у статті пропонується нове ставлення до в’язниці як до спеціального різновиду соціальної клініки. Стаття безпосередньо сфокусована на питаннях пунітивного ставлення українського суспільства до засуджених і на проблемах реформування пенітенціарної системи України.
 
 
 
 
 
Пенітенціарна система | Переглядів: 2047 | Додав: dmytro-yagunov | Дата: 2008-06-30 | Коментарі (1)

Наше опитування
Чи вважаєте Ви доцільним збереження у прокуратури України функції досудового слідства?
Всього відповідей: 128

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2020
Сайт управляється системою uCoz